boxed
border
http://archiwum.ops-czdz.pl/wp-content/themes/anya-installable/
http://archiwum.ops-czdz.pl/
#669933
style4
zapraszamy pn-śr 7:00-15:00, czw. 7:00-17:00, pt.7:00-13:00
(32) 215 50 98, (32) 215 44 09

Projekty

0120
cze
0 Brak komentarzy

Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach Dziedzicach informuje, iż żywność w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020, PODPROGRAM 2019 będzie wydawana z magazynu znajdującego się przy ulicy Zacisze 28 (wejście z boku budynku Domu Pomocy Społecznej „Złota Jesień”). W czerwcu 2020 r. wydawanie żywności odbędzie się w kolejności alfabetycznej tj. wg nazwisk rodzin rozpoczynających się w […]

czytaj więcej
2720
maj

Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach składa serdeczne podziękowania Wojsku Obrony Terytorialnej –  13 Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej za dostarczenie  w dniach  6 i 19 maja 2020 roku żywności ze Śląskiego Banku Żywności. Żywność zostanie przekazana osobom, rodzinom zakwalifikowanym do programu PO PŻ (Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa).

czytaj więcej
2620
maj

Dyrektor Ośrodka Pomocy społecznej informuje, że Klub Integracji Społecznej po przerwie spowodowanej zawieszeniem działalności zgodnie z poleceniami Wojewody Śląskiego, od 25 maja br. wznowił funkcjonowanie. Natomiast działalność placówek pobytu dziennego, dla których organem prowadzącym jest Gmina Czechowice-Dziedzice, tj. Dziennego Domu Senior+ oraz Świetlicy „Zatoka” jest zawieszona do 29 maja br.

czytaj więcej
1320
maj
0 Brak komentarzy

Ośrodek Pomocy Społecznej jest realizatorem projektu partnerskiego „Powiat bielski-Partnerstwo, Aktywizacja Integracja. Edycja 2” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu realizowane są działania mające na celu aktywną integrację społeczna oraz zawodową uczestników. Do tej pory uczestnicy mogli brać udział w różnego rodzaju zajęciach i warsztatach zarówno stacjonarnych, jak i wyjazdowych. […]

czytaj więcej
1220
maj
0 Brak komentarzy

Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach składa serdeczne podziękowania Centrum Budowlanemu Akces z Czechowic-Dziedzic za udostępnienie sprzętu niezbędnego do rozładunku żywności dostarczonej ze Śląskiego Banku Żywności przez Wojsko Obrony Terytorialnej. Żywność zostanie przekazana osobom, rodzinom zakwalifikowanym do programu PO PŻ (Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa).

czytaj więcej
default
Wczytywanie aktualności
link_magnifier
#FFFFFF
off
fadeInDown
loading
#FFFFFF
off
Zmień czcionkę
Opcje kontrastu